Abiliton™

#

Великий досвід SoftServe у сфері розробки програмного забезпечення втілився у концепцію Abiliton — це унікальний підхід до розробки програмного забезпечення, що базується на ефективній командній роботі кваліфікованого персоналу, використанні гнучкої методології розробки та сучасних технологій із удосконаленням процесу виробництва програмних продуктів як наслідку.

Abiliton — це система спеціально розробленої сертифікації, яка потребує не лише відповідних теоретичних знань, підтверджених складеним сертифікаційним іспитом, а й практичних навичок, досвіду роботи, відповідного рівня володіння англійською мовою і зовнішньої сертифікації. Для кожного кваліфікаційного Abiliton-рівня (Junior, Intermediate, Senior) існують свої, детально описані, вимоги.

Abiliton™ ґрунтується на множині стандартів та спирається на такі поняття:

Методологія

Методологія — ми вивчили, які практики є важливі та мають особливу цінність, оскільки оптимізують час та кошти, покращують гнучкість та якість продукту, а які – зводять всю свою цінність нанівець, через надмірні затрати ресурсів або негнучкість практики.

Кращі з методологій ми удосконалюємо: вивчаємо, як найефективніше застосовувати найкращі принципи CMMI до SCRUM проектів, як найефективніше співпрацювати у дислокованих командах і, водночас, залишатися вірними принципам Agile команд.

Працівники

Працівники — це команда професіоналів, сертифікований рівень знань та майстерності яких, визнано лідерами програмної індустрії світу. Працівники — це гордість та запорука успіху компанії. Для забезпечення постійного професійного росту співробітників SoftServe, розроблена унікальна система управління компетенціями. Ця система задає не тільки професійні вимоги для кожного професійного рівня та ролі в компанії, а також рекомендує працівникам систему тренінгів, навчальних матеріалів та заходів для досягнення вищих рівнів.

Процеси

Процеси — це унікальна методологія створення продуктів для наших клієнтів. Вона ґрунтується на найкращих практиках надання консалтингових сервісів та розробці програмного забезпечення, які ретельно відібрані та узгоджені між собою для ефективного формування найбільшої цінності наших клієнтів.

Засоби

Засоби — це сучасний технологічний інструментарій, який забезпечує високу ефективність роботи компанії. Серед засобів, відібраних відповідно до вимог Abiliton, є як налаштовані середовища кодування та тестування, так і системи планування та управління проектами тощо. Продуктивність роботи проектних команд значно зростає завдяки корпоративній бібліотеці артефактів, куди ввійшли найкращі взірці коду та софтверних рішень.

Abiliton™ People

Abiliton сертифіковані працівники мають більше можливостей для професійного вдосконалення і кар’єрного росту, оскільки ця система впроваджує тренінги та семінари для успішного руху вгору і реалізації чітких вимог «кар’єрних сходинок». Окрім того, Abiliton є підтвердженням високої професійності нашими клієнтами та глобальною SoftServe спільнотою.

Самовдосконалення

Зовнішна сертифікація
Оцінка знаннь
Тренінги
Коучинг
Оцінка ефективності
Планування завдань

Abiliton Certification™