Управління кар’єрою

Talent Management – професійне управління кар’єрою

Люди – головна цінність нашої компанії, адже компанія це і є всі ми. Компанія приділяє велику увагу побудові системи просування кар’єрними сходами, мотивації, оцінці діяльності наших колег та перспективам професійного росту.  Для цих цілей створено спеціальний підрозділ Talent Management, в якому працюють професіонали – радники з кар’єри (Career Advisor’и). У свій перший робочий день наш новий колега потрапляє під опіку Career Advisor’a, який сприяє якнайшвидшій адаптації у компанії.

Функції Talent Management:

  • Job Description Management. Точний і зрозумілий опис вимог до кандидата – запорука успішної роботи у майбутньому. Це забезпечує саме відділ Talent Management.
  • Onboarding. Робота у компанії SoftServe починається із знайомства з Career Advisor’ом. Він допомагає швидко інтегруватись у нашу компанію: розповідає про процеси компанії, корпоративну культуру та інші необхідні речі, допомагає знайти відповіді на всі запитання, які виникають у працівників.
  • Performance Appraisal. Зворотний зв’язок від керівника про поточну роботу та продуктивність працівника. Специфікою Performance Appraisal є поєднання оцінки особистої та функційної компетенції працівника. Саме Career Advisor об’єднує усі ланки Talent Management процесу та супроводжує працівника на кожному етапі.

    

Відобразити сфери, що вимагають вдосконалення
Спрямувати людину на правильний кар’єрний шлях
Побудувати відповідний та чіткий план дій
  • Career & Development Planning. Для успішного кар’єрного росту потрібен професійний розвиток, навчання та сертифікації. Career Advisor підказує оптимальні шляхи досягнення поставлених цілей.
  • Compensation Planning. Кожен працівник може самостійно впливати на рівень своєї компенсації відповідно до розробленої системи. Більше того, додаткова активність у компанії високо цінується та відповідно компенсується.
  • SoftServe Career Map. Тут зібрані усі кроки, рекомендації, описи кар’єрних можливостей компанії. Не заблукати серед можливостей та напрямків професійного росту у SoftServe допомагає власне Career Advisor.