Нагороди

SoftServe визнано переможцем Національного конкурсу «Благодійна Україна 2015» у номінації «Корпоративне волонтерство»

Переможцем у номінації «Корпоративне волонтерство» став благодійний фонд «Відкриті очі» компанії SoftServe за низку проектів, реалізованих завдяки активній участі працівників та підтримці компанії.

See more

Найкраще мережеве мобільне рішення року за версією European IT & Software Excellence Awards

SoftServe, глобальна компанія-провайдер технологічних послуг, отримує визнання найкращого мережевого мобільного рішення року у рамках нагороди IT and Software Excellence awards.

Перемогу компанія отримала за розробку робочого прототипу для додатку на Android для Outcomes Based Healthcare, який збирає як дані вхідних опитувань, так і безперервний пасивний потік сенсорних даних, завантажує і зберігає у безпеці на Parse.com та Amazon Web Services та завантажує дані для навчального машинного аналізу для визначення кореляцій.

See more

SoftServe здобув визнання Amazon Web Services Big Data Competency за розробку «хмарних» Big Data рішень

SoftServe здобув визнання AWS Big Data Competency веб-сервісу Amazon Web Services (AWS). Визнання високого рівня нашої компетентності підтверджується  тим, що компанія SoftServe успішно допомагає своїм клієнтам розробляти ефективні рішення управління даними, а також використовувати методи і техніки обробки та аналізу даних найбільш продуктивно та незалежно від їх масштабу.

See more

CEE Shared Services and Outsourcing Awards

SoftServe здобув звання «ІТ-компанія року – Центральна та Східна Європа» на четвертій щорічній церемонії нагородження CEE Shared Services and Outsourcing Awards. Компанію відзначили за стабільність ведення бізнесу та визначні здобутки у розробці програмного забезпечення у сфері ІТ-аутсорсингу у 2015 році.

See more

Компанія-лідер за версією IAOP у списку найкращих аутсорсингових компаній 2016 Global Outsourcing 100®

SoftServe, глобальна компанія-постачальник технічних послуг, входить до списку глобальних лідерів аутсорсингу – 2016 Global Outsourcing 100® за версією Міжнародної асоціації професіоналів аутсорсингу (IAOP) третій рік поспіль. Внесення у список – це визнання високого рівня професіоналізму та постійного прагнення самовдосконалюватися, що є характерною ознакою для галузі аутсорсингу.

See more