Рада директорів

Ярослав Любінець

Chairman of the Board

Розпочавши роботу у SoftServe 1995 року, Ярослав працював у сфері розробки програмного забезпечення, тісно співпрацював з клієнтами компанії та обіймав керівні посади. У 1997 році був призначений віце-президентом з розробки програмного забезпечення. Роками в його обов’язки входило ведення всіх аспектів «життєвого циклу» програмного забезпечення: від вимог і тестування   згідно із стандартами якості та випуску – до успіху клієнта. Ярослав Любінець закінчив факультет прикладної математики Львівського національного університету імені Івана Франка і захистив кандидатську дисертацію у галузі комп’ютерних наук. Протягом більш як 15 років був науковим співробітником і професором у Національному університеті «Львівська політехніка». Викладав предмети, що стосуються інформаційних систем. У 2007 році Ярослав закінчив Президентську MBA-програму Києво-Могилянської бізнес-школи, а у 2013 – Гарвардську бізнес-школу.

Детальніше
#

Ярослав Любінець

Chairman of the Board

Юра Василик

Member of the Board

Юра Василик має більш як 20 років досвіду у ІТ та індустрії аутсорсингу. У SoftServe він відповідає за керування командою розробників, до якої входить понад 3000 працівників, а також за міцні стосунки з існуючими та новими клієнтами завдяки ефективній та прибутковій співпраці у розробці продуктів. Крім того, Юра відповідає за стратегію розвитку компанії – шляхом забезпечення першокласної розробки продукту, оцінювання швидкості його постачання у всьому світі та управління прибутками. Він здобув ступінь MBA з керування інформаційними системами у школі менеджменту та технологій Lally при Політехнічному інституті Ренселлера у м. Троя, штат Нью-Йорк.

Детальніше
#

Юра Василик

Member of the Board

Тарас Кицмей

Member of the Board

Тарас Кицмей – співзасновник компанії SoftServe. При створенні компанії Тарас був ключовою людиною у 25 проектах розробки програмного забезпечення, здебільшого щодо інформаційних систем, які базуються на архітектурі «клієнт-сервер». Тарас Кицмей часто доповідає на панельних дискусіях, пов’язаних з індустрією офшорної розробки програмного забезпечення в Україні, оскільки SoftServe є співзасновником IT Асоціації в Україні і членом Американської торгової палати в Україні. Вищу освіту Тарас отримав у Львівському національному університеті імені І. Франка, навчаючись на факультеті прикладної математики. Згодом Тарас здобув ступінь доктора наук з комп’ютерних технологій, тема дисертації – «Нечіткі системи баз даних». Протягом 1992-2002 років Тарас Кицмей працював професором у Національному університеті «Львівська політехніка».

Детальніше
#

Тарас Кицмей

Member of the Board

Тарас Вервега

Member of the Board

Тарас Вервега є співзасновником та членом ради директорів SoftServe. Як відомий український бізнесмен та філантроп Тарас активно підтримує розвиток української ІТ-галузі. Він співпрацює з європейськими та американськими організаціями задля промоції технологічного та інноваційного потенціалу України на глобальному рівні. Тарас Вервега – випускник факультету комп’ютерних наук Національного університету «Львівська політехніка». У 2015 році Тарас отримав визнання «Благодійник року» у рамках церемонії нагородження «Люди Львова-2015».

Детальніше
#

Тарас Вервега

Member of the Board

Christopher Baker

Member of the Board

Christopher Baker – досвідчений підприємець і один з 250 топ-менеджерів за версією Fortune. Зараз він також є президентом 360incentives.com, яка базується в Торонто та Меріленді. Індустрія 360incentives значно покращила спосіб взаємодії компаній, що працюють на принципом SaaS (програмного забезпечення як послуги), з їхніми клієнтами.

Донедавна Christopher Baker працював президентом Group 1 Software –компанії програмного забезпечення вартістю 225 млн доларів з Ланхему (штат Меріленд, США), яка є дочірньою компанією Pitney Bowes. За час своєї роботи у Pitney Bowes він був членом Ради голови і Ради стратегічних лідерів. Має багато дипломів, один з них – за метод збільшення швидкості та ефективності зважування частин пошти. Christopher Baker має ступінь бакалавра наук з електротехнічних технологій з відзнакою, який він здобув в університеті Пердью, де був відзначений як кращий їхній випускник.

Детальніше
#

Christopher Baker

Member of the Board

Vilnis Ezerins

Member of the Board

Vilnis Ezerins має великий досвід у керуванні підприємствами, а саме відділами маркетингу та розвитку бізнесу. Він був засновником Ezerins Realty у 1979 у Спрінгфілді (штат Массачусетс, США). У 1982 Вілніс заснував Advanced Marketing Concepts та Business West з партнером, а через три роки продав йому свою частину бізнесу. Пізніше Vilnis став засновником корпорації AdMail у Спрінгфілді, яка згодом стала частиною AccuData, Inc. – американського національного постачальника інтегрованих сервісів маркетингу. У 2000 Vilnis Ezerins заснував Alvion Inc. – технологічну компанію, яка обслуговує пряму індустрію маркетингу і була продана у 2006 році групі інвесторів/менеджерів.

Детальніше
#

Vilnis Ezerins

Member of the Board