Досвід робить нас іншими

Місія SoftServe – давати можливість талановитим людям змінювати світ на краще. Ми відповідальні за зміни не лише у бізнесі, але й у спільнотах, де живемо та працюємо. Ключовою складовою успіху SoftServe від моменту створення компанії і дотепер є відповідальність: перед клієнтами, працівниками та суспільством. Саме цей компонент нашої корпоративної ДНК допоміг забезпечити сталий розвиток компанії і завоювати репутацію надійного бізнес-партнера та одного з найкращих роботодавців України та Східної Європи. Соціальні ініціативи SoftServe є відображенням наших цінностей та налічують широкий спектр проектів від соціальних інвестицій до турботи про довкілля.

Ключовими напрямками КСВ компанії є:

 • Соціальні інвестиції

 • Розвиток ІТ-освіти

 • Корпоративне волонтерство та благодійність

 • Турбота про довкілля

 • Рівні умови праці

Соціальні інвестиції

Сьогодні глобальна цифрова трансформація відбувається не лише у бізнесі чи побуті, але й на рівні місцевого та державного управління. Україна з власним потужним ІТ-сектором не повинна відставати від світових трендів. Ми докладаємо для цього максимум зусиль.

Smart City

Вже сьогодні SoftServe, застосовуючи сучасні світові практики та власні інтелектуальні розробки, втілює соціальні ініціативи, спрямовані на реалізацію концепції Smart City.

Зокрема у Львові, у партнерстві з міською радою ми розробили та впровадили систему з автоматизації діяльності житлово-комунальних підприємств, портал для сплати комунальних платежів для мешканців міста, впровадили систему для моніторингу та диспетчеризації громадського транспорту міста.

E-government

SoftServe активно долучається до розробки програмних рішень в Україні. Зокрема, у 2015 році команда наших тестувальників долучилася до роботи над створенням електронної системи публічних закупівель Prozorro. А упродовж 2016 року працівники SoftServe розробили дизайн порталу e-Ukraine — Innovation platform for reforms, який зараз перебуває на стадії прототипу.

Робота у галузевих спільнотах

Ми об’єднуємо зусилля із місцевим бізнесом, технологічними та галузевими організаціями та спільнотами програмістів з метою зміни глобального ІТ-середовища на краще, створення найбільш ефективної системи кооперації бізнес-освіти у сфері ІТ через партнерство та активне членство у галузевих спільнотах. Серед них: Асоціація «ІТ України», EBA, ACC, локальні ІТ кластери України, Технологічна рада штату Техас, Austin Technology Council, Utah Technology Council, Болгарській Асоціації компаній-розробників програмного забезпечення,  Асоціації лідерів бізнес-обслуговування у Польщі.

 

Розвиток ІТ-освіти

Для SoftServe працівники є найбільшою цінністю та активом. Ми переконані, що залучення в компанію талановитих людей та їхнє професійне навчання є важливою інвестицією у майбутнє компанії. Виховання талантів всередині компанії допомагає нам збудувати команду з успішних фахівців, що є запорукою успіху не лише для компанії, але й для наших клієнтів. Водночас активна підтримка освітніх проектів, співпраця з університетами та приватними освітніми проектами йде на користь ІТ-індустрії загалом.

 • Партнерство з LvBS

  SoftServe є одним із засновників Львівської бізнес-школи, що діє при Українському Католицькому Університеті. Поява LvBS не лише суттєво покращила доступ західноукраїнської бізнес-спільноти до професійного навчання та можливості обміну досвідом, але й допомогла Львову стати майданчиком для зустрічей із бізнес-експертами світового рівня.
  SoftServe активно співпрацює з LvBS, навчаючи у бізнес-школі власних працівників. Наші топ-менеджери входять до Наглядової ради LvBS, а також часто виступають спікерами на заходах, організованих бізнес-школою.

 • Сприяння розвитку ІТ-освіти в Україні

  Система освіти в Україні надає фундаментальні академічні знання, однак більшість навчальних програм потребують модернізації відповідно до загальносвітових трендів та вимог ринку праці. В ІТ-галузі це відчувається особливо гостро. Для подолання цієї проблеми SoftServe надає системну підтримку вищим навчальним закладам, оснащуючи комп’ютерні класи, фінансуючи галузеві конференції та підтримуючи участь українських студентів у міжнародних олімпіадах. Ми також розвиваємо власні освітні проекти та підтримуємо волонтерські ініціативи працівників.
  Серед українців надзвичайно багато талановитої молоді і наше завдання — розвивати їхній творчий та лідерський потенціал, створюючи для цього нове середовище.

 • Корпоративний університет

  SoftServe University, заснований у 2006 році, став першим корпоративним університетом в Україні, який забезпечує ефективне та інноваційне навчання для працівників компанії усіх рівнів та функціональних напрямків. У складі університету діють сертифікаційний центр, мовна школа, відділ навчання та розвитку та підрозділ, що займається виготовленням контенту для електронного навчання. Університет також надає безкоштовні послуги сучасної ІТ-освіти талановитим студентам з можливістю працевлаштування у SoftServe.

Корпоративне волонтерство та благодійність

Працівники SoftServe приділяють багато часу волонтерству — за власною ініціативою або підтримуючи проекти компанії. Ми переконані, що відповідальність компанії — це відповідальність кожного її працівника, тому скеровуємо власні знання, досвід, час та кошти на підтримку важливих соціальних ініціатив. Під опікою працівників компанії перебуває низка сиротинців, ми щороку підтримуємо акцію «ІТ-Миколай», проводимо лекції про ІТ для школярів та студентів, організовуємо благодійні ярмарки.

На початку 2014 року компанія SoftServe створила Благодійний фонд «Відкриті очі» — креативний простір можливостей та ресурсів для всіх працівників, де вони можуть спільними зусиллями втілювати власні благодійні ідеї задля розвитку своєї місцевості та суспільства.

Фінансування цих ідей та діяльності Фонду забезпечується завдяки пожертвам працівників та бюджету компанії. Управління Фондом та реалізацію проектів здійснюють також працівники на волонтерських засадах. Втілюючи ці ідеї в життя, ми показуємо, що зміни навколо залежать безпосередньо від нас самих і їх робити не складно, якщо ми підтримуємо одне одного. За всі три роки ми зібрали та спрямували на благодійні справи близько 19 млн грн.

Рівні умови праці та повага до прав людини

SoftServe створив рівні та прозорі умови праці всередині компанії, де кожен, незалежно від статі, походження, соціального статусу, політичних вподобань тощо – може досягти успіху і збудувати кар’єру. Наші зусилля спрямовані також на всесторонній розвиток команди та створення комфортних умов праці в компанії. У результаті впровадження комплексної HR-політики SoftServe неодноразово здобував звання найкращого працедавця не лише в сфері ІТ, але й серед компаній України та Східної Європи.

Кар’єрна мапа та рівні можливості

IMG_5393

Кар’єрний шлях від молодшого фахівця і до менеджера проекту, архітектора чи навіть віце-президента компанії викладений у кар’єрній мапі компанії. Таким чином, кожен працівник знає, які компетенції та навички йому потрібно розвинути, аби піднятися по кар’єрних сходинках.

Політика оплати праці у SoftServe прив’язана до рівня компетенцій та показників ефективності. Різносторонню підтримку у цьому надають HR business partners – працівники окремого підрозділу, чия основна задача – сприяти професійному і кар’єрному росту колег.

 

Умови праці

IMG_5683

SoftServe постійно працює над створенням якнайкращих умов праці для своєї команди. Для нас важливо, щоб робота та клімат в колективі були комфортними та сприяли розвитку та зростанню лояльності працівників до компанії.

Для зручності працівників у компанії діє:

 • гнучкий графік роботи
 • мережа спортзалів та зовнішніх спортивних абонементів
 • Medical Care Program для працівників та їхніх сімей, медичне страхування
 • дисконтна програма
 • проект SoftServe Kids Matter
 • VISA & Legalization Support
 • Business Trip Office

Відзнаки

DTV_5371!

 • Ми здобули акредитацію від Investors in People, міжнародної організації, що встановлює стандарти менеджменту. Отримання успішної акредитації є ознакою якості компанії як працедавця, визнання комфортних умов праці та наявності у SoftServe чіткого вектору на стабільний розвиток
 • З 2010 року SoftServe утримує звання найкращого роботодавця України (2010, 2011, 2013-2014 роки) у рейтингу Aon Hewitt та 2012, 2013, 2015 у рейтингу DOU.
 • SoftServe став найкращим роботодавцем у Центральній та Західній Європі у 2011 р.

Турбота про довкілля

Разом з турботою про добробут працівників, SoftServe піклується також і про довкілля. Ми дотримуємося принципів «зеленого офісу», віддаючи на переробку або належну утилізацію відходи, ощадно використовуючи ресурси та закликаючи працівників до відповідального ставлення до довкілля та операційної екологічної ефективності всієї компанії. Поширювати культуру відповідального ставлення до довкілля також допомагають толоки, які традиційно проходять в компанії навесні. Ми також усіляко заохочуємо велорух, створивши для цього необхідну інфраструктуру.

Звiтнiсть зi сталого розвитку