Новини

15 країн світу в одному офісі

Tuesday July 4th, 2017
Новини компанії
22 червня головний офіс SoftServe прийняв гостей з літньої школи математичного моделювання, організованої Львівським національним університетом імені Івана Франка. Близько 30 студентів з 15-ти країн світу, які влітку закінчать магістратуру університетів Л’Аквіли, Гамбургу, Барселони, Ніцци, Гданська, Катовіце та Львова, дізналися, як працює глобальна ІТ-компанія зсередини.

В рамках співпраці SoftServe з Львівським університетом експерти компанії провели ряд лекцій та презентацій, підкріплених реальними кейсами в напрямках Data Science, інтернет речей, математичного моделювання та алгоритму складних систем. Під час зустрічей учасники намагалися розкрити головне питання – як математичне моделювання може бути використане в розробці програмного забезпечення.

«SoftServe бере активну участь у подібних програмах, адже завдяки багаторічному глобальному досвіду, нам є чим поділитися зі студентами. Участь у програмі допоможе їм краще познайомитися з індустрією, останніми тенденціями, зрозуміти свої сильні сторони та особливості позиціонування продуктів на ринку, побачити практичне застосування того, що вони вивчають,» – розповідає Микола Максименко, Research Engineer в Softserve, який також виступив з лекцією для іноземних гостей.

Розвиток ІТ-освіти є одним з пріоритетних напрямків у КСВ-стратегії SoftServe. Дізнатися про попередні проекти корпоративної соціальної відповідальності компанії можна у Соціальному звіті.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC