Новини

Головний європейський офіс SoftServe отримав відзнаку Міжнародного архітектурного конкурсу «Дім 2016 – Кришталева Цегла»

Tuesday January 3rd, 2017
Новини компанії
У грудні 2016 року головний європейський офіс SoftServe (м. Львів, вул. Садова 2а) отримав нагороду Міжнародного архітектурного конкурсу «Дім 2016 - Кришталева Цегла» за найкращу будівельну інвестицію з обох боків східного кордону Європейського Союзу.

Організатором конкурсу є Польське житлове товариство у м. Люблін, яке щороку визначає кращі житлові, адміністративні та побутові будівлі у десяти регіонах Польщі, України та Білорусії і є найбільшим міжнародним оглядом архітектурних та інженерних досягнень будівництва у Східній Європі.

Нагадаємо, нова будівля головного європейського офісу SoftServe була відкрита у квітня 2015 року. В ультрасучасній будівлі розміщені адміністративні офіси, ряд конференц-залів, а також великий розробницький центр. Завдяки зручному та якісному оснащенню, будівля стала центром багатьох громадських подій не лише в ІТ сфері. Зокрема, у стінах SoftServe регулярно відбуваються конференції, дискусійні платформи, форми тощо.

_MG_7001

Унікальний дизайн 7-поверхового офісу із прозорими стінами кабінетів, кольоровими акцентами та мотивуючими цитатами, окремо підібраними не лише для кожного поверху, але й для кожного приміщення усередині, розробив Юліан Чаплінський, головний архітектор Львова. Перед офісом розташована велика автомобільна та велосипедна парковка для працівників та гостей компанії.

b10f48c80e0f1ac4353f00098c44166d

Тарас Вервега, член Ради Директорів компанії SoftServe, автор ідеї створення офісу за таким проектом та функціональним наповненням, розповів: «Дизайн, атмосфера, кожен елемент цієї будівлі надихає, дає простір і сили для розвитку креативних ідей та їх втілення у життя. Це місце, де гармонійно поєднався стиль, елегантність і водночас комфортні умови для роботи. Я вдячний команді фахівців, яка реалізувала цей сміливий проект та всім, хто долучався і підтримував нас впродовж будівництва. Найбільше мене тішить той факт, що розробка програмних продуктів на найвищому рівні і наш модерний представницький офіс, дають можливість компанії SoftServe долучитись до формування позитивного іміджу України у світі».

Слід зазначити, що цього року одразу 8 проектів від Львівщини отримали у Польщі «Кришталеві цегли». У категорії «Адміністративні об’єкти» окрім SoftServe відзнаку отримав  офісний комплекс з паркінгом бізнес класу «Оптіма плаза» (м. Львів, вул. Наукова 7д).

3b8a3b15faf76b1a66cd721c65d1bc52

В рамках визначення переможців конкурсу у листопаді Львівщину відвідала спеціальна комісія з відбору проектів. Журі оцінювали конкурсантів за наступними критеріями: винахідливість та архітектурне новаторство, застосування сучасних будівельних технологій, якість просторової забудови, впровадження нових ідей в урбаністичний та архітектурний устрій з урахуванням культурно-історичної спадщини міста тощо.