Новини

Додаткові послуги від SoftServe IT Academy

Wednesday May 20th, 2015
Новини IT Академії
Нові пропозиції від SoftServe IT Academy з навчальних курсів та інтернатури!

У 2006 році компанія SoftServe заснувала власну IT Academy для підготовки молодих IT-фахівців, які  могли б успішно приєднатись до команди SoftServe. З тих пір, вже майже 10 років поспіль, компанія SoftServe інвестує в підготовку фахівців за різними IT-напрямками, здійснюючи замовлення навчання студентів за певними напрямами, базуючись на потребах компанії.

На даний час, SoftServe IT Academy проводить навчання за такими базовими напрямками, як: ручне та автоматизоване тестування, розробка програмного забезпечення з використанням різних мов програмування (Java, C#, Ruby, Python, Objective C тощо.), DevOps та UX. Основним місцем праці випускників SoftServe IT Academy звісно є компанія SoftServe, яка працевлаштовує близько 70% випускників.

Технології, як і час, не стоять на місці, кількість напрямків підготовки щорічно зростає, програми постійно оновлюються відповідно до передового краю новітніх технологій. Разом із тим щоразу зростає і кількість бажаючих здобути знання та практичні навики у SoftServe IT Academy. Проте велика кількість охочих вчитися у SoftServe IT Academy не можуть потрапити у групи, незважаючи на свій високий рівень підготовки, через обмежену кількість місць. Ми отримуємо все більше і більше запитів з проханням збільшити кількість груп.

Виходячи з таких умов, у SoftServe IT Academy прийнято рішення запускати додаткові групи, щоб надати можливість навчатись більшій кількості студентів! Такі групи будуть запускатись на окремих умовах, додатково до груп, запланованих та замовлених компанією SoftServe.

Від тепер курси, пропоновані SoftServe IT Academy, будуть ділитись на дві категорії:

 free Фінансовані компанією SoftServe. Ці групи будуть і надалі запускатись та фінансуватись компанією SoftServe, базуючись на її потребах. Навчальна програма буде орієнтована на підготовку фахівців відповідно до потреби компанії, з особливим наголосом на використання корпоративних інструментів, практик компанії по розробці програмних продуктів, зразків рішень, тощо. Особливістю навчання в таких групах є те, що випускники не тільки отримають теоретичні знання чи практичні навички, але й зроблять це із врахуванням кращих практик та стандартів компанії SoftServe. Такий підхід дозволяє звести час адаптації молодого спеціаліста на робочому місці компанії до мінімуму.
paid Відкриті групи IT Academy. Випускники такої категорії курсів набудуть необхідні універсальні знання та навички за вибраним напрямком підготовки в IT. Практична складова курсу базуватиметься на основі інструментів та стандартів компанії SoftServe, але не обмежуватиметься тільки ними. Знання та навички, здобуті під час навчання, будуть більш універсальними, що надасть можливість випускникам успішно розпочати свою кар’єру в будь-якій IT компанії. Як і в групах, фінансованих компанією SoftServe, до роботи зі студентами у відкритих групах залучатимуться експерти з виробництва, які ділитимуться досвідом практичної роботи. Відкриті групи фінансуватимуться самими слухачами.

Детальну інформацію по наповненню курсів обох категорій та планованих датах запуску груп можна отримати у Напрямках Навчання та Розкладі курсів IT Academy на нашій веб-сторінці.

SoftServe IT Academy пропонує своїм випускникам ще одну унікальну можливість отримання практичного досвіду – змогу долучатись до проектів, які реалізовуються в межах соціальних ініціатив компанії SoftServe. Кращі фахівці компанії, архітектори, бізнес-аналітики та UX дизайнери приймають активну участь у розробці ряду Open Source проектів, що стосуються таких важливих питань, як наприклад електронне урядування в Україні та інші. Кращі випускники SoftServe IT Academy зможуть приєднатись на волонтерських засадах до наших соціальних ініціатив і не тільки долучитись до корисної справи, але й отримати додатковий, абсолютно живий досвід роботи у реальних проектах,  працюючи спільно з цікавими людьми та досвідченими висококваліфікованими спеціалістами. Переймайте досвід від найкращих експертів!

Отримуй досвід у SoftServe IT Academy!

Розпочни кар’єру з командою SoftServe!