Про Університет

Запорукою успіху, в умовах постійної динаміки змін ІТ-галузі, є високопрофесійна команда. Тому, ми створили SoftServe University – корпоративний навчальний заклад для підготовки молодих ІТ-спеціалістів, а також професійного розвитку наших колег.

Наша мета – забезпечети систему навчання та розвитку IT спеціалістів, що відповідає потребам SoftServe у навчанні загалом та підвищенні кваліфікації кожного працівника зокрема.

SoftServe University також орієнтується на майбутні стратегічні задачі компанії. Саме підвищення компетенції працівників і постійний розвиток є гарантом їхньої реалізації.

Окремий напрям нашої діяльності сфокусовано на покращення у працівників загального рівня володіння англійською мовою та комунікативними навичками загалом.

Також SoftServe University є представником Microsoft IT Academy, що сприяє формуванню знань та навичок використання новітніх Microsoft технологій у студентів Університету.

Вагомою перевагою є нагода скласти екзамени на статус Сертифікованого Професіонала у відповідних ІТ-категоріях та отримати сертифікат від світових лідерів у забезпеченні тестування знань.