Certification Center FAQ

Як я можу зареєструватись на іспит?

  • Для того щоб пройти реєстрацію вам необхідно перейти на сайт вашого тестового провайдера, створити акаунт та пройти усі етапи реєстрації. Під час процесу реєстрації необхідно буде обрати сертифікаційний центр, зручну для Вас дату й час та сплатити іспит. Після завершення реєстрації ви отримаєте email-підтвердження з усіма деталями. У випадку виникнення будь-яких труднощів, ви можете зв’язатися зі Спеціалістом Сертифікаційного Центру за допомогою.

Чи повинен я сплачувати свій іспит у Сертифікаційному Центрі?

  • Ні. Ви оплачуєте свій іспит під час реєстрації. Додаткових сплат за послуги Сертифікаційного Центру немає.

Коли я отримаю свої результати?

  • Спосіб отримання результатів залежить від сертифікаційного вендору. Інколи результати можна побачити на екрані комп’ютеру після завершення іспиту, інколи результати можуть бути роздруковані, або надіслані на ваш email через деякий час після складення іспиту. Цю інформацію можна перевірити на сайті вашого сертифікаційного вендору.

Скільки видів документів я мушу мати з собою?

  • Ви зобов’язані мати при собі 2 документи. Перший має бути наданий урядом, наявність вашої фотографії та підпису на ньому є обов’язковою. Другий документ може мати лише підпис.

Чи можу я використовувати словник/ калькулятор/ мобільний телефон/ планшет?

  • Ні, вам не дозволяється проносити будь-що з собою в кімнату тестування. Усі ваші особисті речі будуть зберігатися в замкнутій шухляді. З усіма правилами тестування можна ознайомитись у Сертифікаційному Центрі перед іспитом.

Я можу відмінити або перенести іспит?

  • Так, ви можете скасувати чи перенести іспит, використовуючи свій акаунт на сайті тестового провайдера або звернутись за допомогою до Спеціаліста Сертифікаційного Центру. Будь ласка, зверніть увагу, що ви можете скасувати чи перенести свій іспит не пізніше ніж за 24 години до початку іспита.

Коли я можу перескласти іспит?

  • Політика перескладання залежить від сертифікаційного вендору. В більшості випадків існує період часу між спробами, тож кандидат має змогу покращити знання. Кандидат також не може ділитись екзаменаційною інформацією з іншими кандидатами.