Процедура тестування

Перед екзаменом

  • Для того, щоб скласти сертифікаційний іспит, Вам потрібно подати заявку в Сертифікаційний центр. Подаючи заявку, Ви повинні чітко знати, який іспит Ви складатимете. Детальнішу інформацію про сертифікацію, тренінги та наявні курси Ви можете знайти на сайті відповідного вендора сертифікаційного екзамену.
  • Заповніть реєстраційну форму. Якщо Ви вперше складаєте екзамен, зверніть увагу на особисті дані (адресу, номери телефонів). Ця інформація потрібна сертифікаційним партнерам і вендорам, щоб сконтактуватися з Вами.
  • Вам слід прийти в Сертифікаційний Центр за 15 хвилин до початку тестування. Цей додатковий час потрібен для того, щоб оформити всі необхідні документи.
  • При собі потрібно мати не менше двох документів, які підтверджують особу того, хто буде проходити сертифікацію. Один із документів повинен бути з Вашою фотографією та підписом, другий може містити тільки підпис.
  • Якщо Ви не встигли прийти у призначений час, плата за екзамен не повертається. Крім того, незалежно від результатів, наступна спроба скласти іспит також оплачується у повному розмірі. Тому ми закликаємо дотримуватись процедури тестування, належно готуватись і бути уважними протягом усієї екзаменаційної процедури, починаючи від заповнення реєстраційної форми, закінчуючи отриманням результатів.
  • Перед початком тестування, ознайомтеся з Правилами для Кандидатів, які залежать, також, від сертифікаційного партнера, якого Ви обрали. Перед тестуванням та під час складання іспиту за вами наглядатиме Адміністратор сертифікаційного центру.