Команда Електронного Навчання

Кожен працівник компанії дбає про свій професійний розвиток і навчання є одним з основних методів забезпечення успіху в цьому напрямку. Проте, як завжди, у вирі рутинних подій нам бракує часу для навчання і ми все більше і більше шукаємо можливостей  отримувати знання у найефективніший для нас спосіб. В період процвітання інформаційних технологій одним з найзручніших методів навчання є електронне навчання,  за розвиток якого в нашій компанії відповідає спеціальний відділ SoftServe університету – Команда електронного навчання.

image001

Відділ електронного навчання засновано наприкінці 2013-го року і його основним завданням є створювати електронні курси відповідно до потреб компанії, застосовуючи кращі світові практики в напрямку навчання.

В нашому каталозі електронних курсів пропонуються курси з різних напрямків – Software Development and Design, Quality Control, Project Management, Software Architecture, Healthcare, Human & Resources, Education. Постійно працюємо над створенням нових курсів та оновленням існуючих.

Ми орієнтуємось на професійні підходи до розробки електронних курсів, тому постійно слідкуємо за розвитком стандартів та підходів до розробки навчальних матерів. Та не менш важливим є і середовище, в якому вони створюються. Так як основними навчальними компонентами на сьогодні є мультимедійні об’єкти, то ми облаштували спеціальну кімнату для запису відео уроків. Кімната обладнана екраном для кейренгу, суфлером, професійною відео камерою та іншим необхідним обладнанням.

image003

Поряд з професійними інструментами розробки електронних курсів важливу увагу ми приділяємо платформі, яка володіє всіма необхідними функціями для керування процесом навчання.

image009

З появою у компанії електронних курсів, наші працівники  отримали ще більше зручності та гнучкості для планування свого навчання, самостійно обираючи, коли їм краще навчатись. Такий підхід, безперечно, зробить процес навчання не тільки більш кориснішим, але і цікавішим.