JS Core

Основи розробки веб-сторінок та веб-додатків за допомогою мови JavaScript.

Що ми пропонуємо?

Курс “Основи JavaScript” знайомить з основами мови, включаючи змінні, типи даних, функції, управління потоком, колекції даних, регулярні вирази і основи об’єктно-орієнтованого програмування. Крім того, курс надає базову інформацію для Web-програмування за допомогою JavaScript, включаючи доступ до моделі DOM, налагодження коду в браузері, використання технології Ajax та знайомство з бібліотекою jQuery.

Разом зі справжніми професіоналами у своїй галузі, ви отримаєте всі необхідні знання, щоб приступити до розробки клієнтської частини веб-сайтів з використанням сучасних технологій: HTML5, CSS3 та JavaScript. Також слухачі курсу будуть ознайомлені з основами кодування в LESS.

На цьому курсі ви отримаєте можливість використовувати ваші теоретичні знання, виконуючи практичні завдання та обмінюючись досвідом і знаннями зі своїми колегами під керівництвом наших фахівців. Підтвердженням успішного проходження курсу є отримання сертифікату SoftServe IT Academy.

Курс не вимагає яких-небудь попередніх знань про JavaScript, але знання іншої мови програмування рекомендоване.

Для кого?

Цей курс орієнтований на початківців, які зовсім не мають знань чи навичок з розробки для Web, чи мають лише загальні уявлення про неї.

Для бажаючих продовжити навчання у SoftServe IT Academy за напрямком WebUI.

Тривалість, розклад та вартість курсу

Тривалість курсу – 6 тижнів, 24 заняття (по 2 години)

Розклад занять – 4 заняття на тиждень у другій половині дня, додатково до очних занятть учасники курсу отримують доступ до дистанційного курсу SoftServe Distance Learning Team – HTML/CSS, які проходять за вільним графіком

Вартість курсу – 5880 грн