Навчання та Розвиток

Ми створюємо інноваційне та динамічне середовище для професійного навчання та розвитку професіоналів усіх рівнів та функціональних напрямків.

Наша місія

допомагати тим, хто цього прагне, щодня ставати кращими.

Наша мета

зробити доступними на відстані витягнутої руки усі необхідні для ефективної роботи знання та навички.

Розробляючи, впроваджуючи та інтегруючи різноманітні інструменти навчання, ми не лише реалізуємо найбільш цікаві та цінні навчальні рішення. Наша команда забезпечує практичне функціонування сучасної культури професійного розвитку в компанії.

Ми свідомі того, що саме вдосконалення навичок та вмінь наших працівників гарантує стабільний розвиток та покращення результатів компанії в цілому

Напрямки нашої роботи:

Leadership Development Center

Це не лише надійний фундамент для розвитку лідерських якостей та управлінських компетенцій молодих менеджерів, а й провідні навчальні рішення для досвідчених керівників. Ефективний розвиток лідерства в компанії LDC забезпечує,  залучаючи винятково кращих експертів і застосовуючи підходи, що надихають.

Mentorship Office

Забезпечує «спадковість» знань та кращих практик в компанії за допомогою наставництва. Цей орієнтований на індивідуальні навчальні потреби інструмент комплексного професійного розвитку є надзвичайно гнучким та продуктивним. Надаючи іншим унікальну можливість доступу до професійного досвіду колег, шляхом побудови ефективного партнерства та співпраці Mentorship Office сприяє зростанню впевнених та компетентних фахівців.

Training Management Group

Центр управління процесом постійного удосконалення професійних компетенцій та безперервного професійного зростання працівників через широкий доступ до усіх необхідних навчальних рішень та інструментів розвитку. TMG наповнює навчальний процес різноманітними за форматом, але виключно підтвердженими за корпоративними стандартами та якісними опціями навчання від кращих внутрішніх та зовнішніх експертів.